Návrh střednědobého rozpočtového výhledu na rok 2024- 2028

Na základě zákona č. 250/2000 Sb.o rozpočtových pravidlech je předkládám návrh střednědobého rozpočtového výhledu na období 2023-2028. Střednědobý výhled rozpočtu je nástrojem města sloužící k finančnímu plánování rozvoje. Sestavuje se na základě uzavřených smluvních vztahů a přijatých závazků zpravidla na 25 let následujích po roce , na který se sestavuje roční rozpočet. Obsahuje souhrnné údaje o příjmech a výdajích, o dlouhodobých závazcích a pohledávkách a o finančních zdrojích a potřebách dlouhodobě realizovaných záměrů. Návrh se zvěřejňuje nejméně 15 dní přede dnem zahájení jeho projednávání na zasedání zastupitelstva a projednán na finančním výboru. Výhled byl projednán finančním výborem a řádně vyvěšen na úřední desce dle zákona. Návrh střednědobého rozpočtového výboru předložen RM k projednání dne 12.12.2022.

ke stažení zde

Ing. Alexis Kimbembe