Nový chodník v ulici Na Spojce dokončen

Dokončili jsme poslední letošní investici města Úvaly – nový chodník v ulici Na Spojce, stavební náklady činily částku 488 800,- Kč bez DPH (591 448,-Kč včetně DPH).

Název projektu

Chodník v ul. Na Spojce v úseku ul. Mánesova – Pod Tratí

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Radou města dne 31.8.2020 usnesením č. R-409/2020
Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 488.800 Kč bez DPH (591.448 Kč včetně Kč včetně DPH)
Termín realizace Stavba ukončena
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Chodník v ul. Na Spojce v úseku ul. Mánesova – Pod Tratí
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba chodníku je vedena za severní hranou vozovky ulice Na Spojce. Začátek úpravy je v křižovatce s ulicí Mánesova, kde navržený chodník navazuje na stávající chodník v této ulici. Navržený chodník je veden dále jihozápadním směrem k ulici Sovova a za ní pak dále k ulici Pod Tratí, kde je ukončen. Celková délka je cca 145 m.

Chodník je navržen z betonové dlažby celkové šířky 2,0 m.

Rozpracovanost stavba ukončena
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)