Obecně závazná vyhláška města č. 4/2023 o místním poplatku za užívání veřejného prostranství

K nahlédnutí zde

• Bylo by vhodné řešit aktualizaci vyhlášky, která byla vydaná dříve tak, aby byla možnost vidět celou vyhlášku a změna by byla barevně zvýrazněna. V případě této vyhlášky byla úprava již v roce 2020 a v roce 2021 je stejná. Proč je platná úprava 2020 a 2021 když jsou stejné ale nemají omezenou platnost?

• Dobrý den, od 1.1.2022 nabude v účinnost nová právní úprava právních předpisů, která bude právní předpisy obcí, krajů a některých správních úřadů vést v jednotné elektronické sbírce právních předpisů. V této sbírce bude povinnost vést i předpisy platné k 1.1.2022 i v případech, kdy byly vydány před tímto datem.