Pravidla pro ocenění „Junior města Úvaly" ke stažení zde
Nominační formulář ke stažení zde

Juniorem města Úvaly pro rok 2017 se stala Nicole Matoušová

Již se stalo tradicí, že se na akci Rozsvícení vánočního stromu předává ocenění  „Junior města Úvaly". Pro rok 2017 toto ocenění získala Nicole Matoušová za vynikající výsledky v oblasti kultury – zpěv.  Nicole je velmi nadaná dívka, která na sobě usilovně pracuje. Do loňského školního roku byla žákyní základní školy v Úvalech,  pěvecky ji vedla p. uč. MgA. Věra Trojanová, nyní je studentkou Pražské konzervatoře. Její pěvecký projev je intonačně čistý, má krásnou barvu hlasu, její projev je velmi kultivovaný a vyzrálý. Účastnila se několika soutěží, ve kterých získala vždy 1. místo. Při různých příležitostech reprezentuje naše město a doufáme, že bude reprezentovat i v budoucnu.

Přejeme jí mnoho dalších úspěchů ve studiu i v profesním a soukromém životě.
_______________________________________________________________________

Juniorem města Úvaly pro rok 2016 se stal Břetislav Hájek

Na akci Rozsvícení vánočního stromu bylo již tradičně předáváno ocenění Junior města Úvaly.  Pro rok 2016 získal ocenění Břetislav Hájek za mimořádný úspěch v oblasti vědy a techniky - vynikající umístění v soutěži Google Code-in.
Letošní soutěže ve vývoji neziskových počítačových programů se zúčastnilo 980 studentů ze 65 zemí, sedmnáctiletý Břetislav, student gymnázia v Českém Brodě získal hlavní cenu a jako jeden ze dvou nejúspěšnějších řešitelů a nejlepší zástupce Evropy, kteří nejvíce přispěli k vývoji softwaru byl pozván na stáž do hlavního sídla společnosti Google do San Franciska.

Přejeme mu mnoho dalších úspěchů ve studiu i v soukromém životě.

Juniorem města Úvaly pro rok 2015 se stala Sára Konečná

Na akci Rozsvícení vánočního stromu bylo již tradičně předáváno ocenění Junior města Úvaly.  Pro rok 2015 získala ocenění Sára Konečná za vynikající výsledky v oblasti sportu – karate. Jedenáctiletá Sára je členkou Karate sport Úvaly, v květnu 2015 vybojovala 1. místo  na Mistrovství Evropy JKA – kata ve své kategorii a zároveň získala 3. místo v kumite. Kromě toho, že je mistryní Evropy dosahuje dlouhodobě výborných výsledků v národních soutěžích (všechny výsledky zveřejněny na www.sportuvaly.cz).

Přejeme jí mnoho dalších sportovních úspěchů.