ŘSD a město Úvaly společně zkultivují zastávky busu u I/12 a prostor u světelné křižovatky

Jistě znáte tu ošklivou část silnice I/12 po obou stranách mezi benzínovou pumpou a světelnou křižovatkou. Jsem rád, že mohu oznámit, že díky dohodě o spolupráci mezi městem Úvaly a ŘSD se toto místo změní k lepšímu.

ŘSD vybuduje klasické zastávkové zálivy pro autobusy, město Úvaly pak přístupové chodníky a následně provede do podzimu kultivaci výsadeb v daném místě (již nyní došlo k výsadbě stromů) včetně strojové výsadby cibulovin, které zkrášlí veřejný prostor v daném místě již příští jaro. Úvaly se tak zbaví dalšího ošklivého místa.

Po dobu výstavby v době od 19.4. do 31.5. dojde k částečné uzavírce silnice I/12 (zúžení šířky jízdních pruhů).

Petr Borecký, starosta města