Úprava stávajícího přechodu pro chodce přes silnici I/12, Úvaly, ul.Bulharská

Úprava stávajícího přechodu pro chodce přes silnici I/12, Úvaly, ul. Bulharská

Název projektu – investiční akce „Úprava stávajícího přechodu pro chodce přes silnici I/12, Úvaly, ul. Bulharská“
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Radou města dne 31.8.2020 usnesením č. R-402/2020
Předpokládané investice (finance celkem, vlastní, cizí) 444.643,-Kč  bez DPH (538.018,-Kč včetně DPH), z toho dotace ze Státního fondu dopravní infrastruktury je 371. 755,-Kč
Termín realizace 10/2020 – 11/2020
Nositel projektu (odbor, osoba) odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Úprava stávajícího přechodu pro chodce přes silnici I/12, Úvaly, ul. Bulharská
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětem této realizace byla úprava stávajícího přechodu pro chodce na silnici č. I/12 ul. U Přeložky, který propojuje ulici Bulharská. Byla realizována stavební úprava stávajícího chodníku – rozšíření a zřízení mezilehlého ostrůvku uprostřed vozovky. Šířka přechodu je 4,0 m. Realizací mezilehlého ostrůvku na přechodu pro chodce na komunikaci I/12 došlo k výraznému zvýšení bezpečnosti a komfortu pohybu pěších na tomto přechodu.
Rozpracovanost stavba ukončena
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …) foto 1

foto 2