Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Název projektu – investiční akce Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení rady města R – 344/2017 ze dne 8.8.2017
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Zpracování PD vč. inženýrské činnosti

33.880,- Kč vč. DPH

Realizace – Investice města

Předpoklad – 126.766,32 Kč vč. DPH

Předpokládaný termín Jaro 2018
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Projektant –  PPU spol. s.r.o., Praha 10

Zhotovitel – dle poptávkového řízení

Stručný popis Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Parkovací stání s asfaltovým krytem budou umístěna v ploše zeleně mezi ulicemi Pražská II a Pražská. Šířka parkovacích stání je 2,0 m. Ulice Pražská II bude zjednosměrněna a vozovka zúžena na 3,25 m, zbývající prostor bude využit na parkovací stání, aby se minimalizoval zásah do zeleně. Podél chodníku v Pražské ulici bude vůči zeleni osazen nový obrubník.
Rozpracovanost Projektová dokumentace je zpracována včetně rozpočtu.

Nyní se k PD bude vyjadřovat Brandýs nad Labem, odbor dopravy a dále Policie ČR DI, z důvodu stanovení nových dopravních značek.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Projektová dokumentace:

Technická zpráva

Přehledná situace