Zveřejněna studie EIA na dostavbu areálu společnosti Tawesco

Rádi bychom všechny upozornili, že na portálu Cenia byla zveřejněna studie EIA na dostavbu haly společnosti Tawesco. Fyzicky byla studie EIA městu Úvaly doručena v pátek 10.1.

Nyní běží čas do 7.2., kdy se můžeme my i veřejnost k této studii vyjádřit. Odkaz připojuji. Ke studii se nyní budou vyjadřovat jednotlivé odbory městského úřadu a požádali jsme o vyjádření komise stavební, životního prostředí a dopravy, rovněž tak i zastupitele.

Budeme rádi též za věcné připomínky vás, občanů, které můžete směřovat buď ke Středočeskému kraji (uvítáme, když nás dáte do kopie) nebo je pošlete odboru životního prostředí a územního rozvoje města Úvaly (Renata Stojecová).

Jak je vám známo, případná dostavba areálu ovlivní život v našem městě na dlouhá léta dopředu, takže je třeba to nepodcenit a vše řešit pokud možno co nejdříve.

Informaci o existenci této studie dostanete rovněž do svých schránek v tomto týdnu. Samotná studie je velmi objemná, proto bude dostupná fyzicky k nahlédnutí pouze na našem odboru životního prostředí. Elektronicky je ke stažení v přiloženém odkazu.

Petr Borecký, starosta