Úvaly - město v zeleni

Přihlašte se prosím

Pokud se zaregistrujete prostřednictvím tohoto webu za pomoci Vaší e-mailové adresy, získáte základní služby Zóny občana: SMS infokanál, e-mailové zprávy z webu města, můžete přidávat personalizované příspěvky do diskusí, budete mít pohromadě své příspěvky v systému “Hlášení závady či nedostatku”. Rovněž si můžete zobrazit svůj hlasovací kód k participativnímu rozpočtu.
Pro využití pokročilých funkcí a pro využití elektronických státních agend (správa účtu u České správy sociálního zabezpečení, finanční úřad atd.), je třeba se pro tyto služby autorizovat neboli zřídit si elektronickou identitu (Identitu občana). Podle úrovně vašeho přihlášení budete mít možnost provádět platby přes platební bránu (vodné a stočné, poplatky za odpad, psa, …), zobrazovat svoje pohledávky a vyúčtování vodného a stočného, budete mít personalizovaný přístup do diskusí, do webového portálu knihovny, apod.

.


.
… chcete podat přímo daňové přiznání, prohlédnout si Váš účet u ČSSZ či využít další služby státu a máte již datovou schránku či Identitu občana? Kliknutím níže se dostanete na přímý vstup k elektronickým agendám Portálu občana České republiky