22.5. Havárie vodovodu U Horoušánek

Havárie na vodovodní sítí, oblast U Horoušánek

Z důvodu havárie na vodovodním řadu v oblasti U Horoušánek proběhne odstávka vody od 9:20 do 11:00 h. Náhradní zásobování nebude zajištěno.

Děkujeme za pochopení.

• Prosím pošlete někoho šikovného, v době kdy jsou všichni doma je to tolikrát za sebou velmi obtěžující. Jeden den nejde elektřina, děti ani rodiče se nemohou připojit do školy a do práce, další den odstávka vody, za týden opět, odpoledne porucha, nyní havárie. Opravdu by se na to měl podívat někdo zkušený a zodpovědný. Děkuji.

• Dobrý den pane Dašku,

pracovníci našich vodáren jsou velmi zkušení s desítkami let praxe. Za poruchy vodovodu dané buď stářím nebo nekvalitním provedením před 20 lety opravdu nemohou. A již vůbec nemohou za opravy a údržbu elektrické sítě, což realizuje společnost ČEZ Distribuce.

Petr Borecký, starosta

• Pokud mají desítky let zkušeností, tak za nekvalitní provedení před 20 lety klidně mohou nést vinu. Na to pozor předsedo!