29. září 2020 znovu otevřeme školku Cukrovar (Bulharská)

K dnešnímu dni ve většině případě končí rodičům dětí z MŠ Cukrovar ošetřovačky na jejich děti. Ředitelka MŠ kontaktovala ČSSZ ohledně možnosti prodloužení, bohužel v tuto chvíli není prodloužení možné (zatím v jednání na vládě).

Do dnešního dopoledne jsme čekali na poslední výsledky testů, a protože nebyl potvrzen další pozitivní případ mezi zaměstnanci budovy Bulharská, rozhodli jsme se společně po dohodě s paní ředitelkou Hájkovou obnovit provoz na budově Bulharská od úterý 29.9.2020. Provoz nám případně pomohou zajistit učitelky z jiných budov.

V budově probíhá před otevřením profesionální celoplošná dezinfekce tepelnou mlhou, která je vysoce účinná ve velkých prostorách, protože se rozpíná a dostane se i na nejméně dostupná místa.

Při příchodu do školky ještě poprosíme rodiče o odevzdání čestného prohlášení (dostanou jej v mailu, příp. bude k dispozici ve školce) o neexistenci příznaků infekčního onemocnění. Stačí potvrzení rodiče, není třeba lékař.

Velice Vám děkujeme za spolupráci a v případě doplňujících dotazů prosím neváhejte kontaktovat ředitelku školky.

Petr Borecký, starosta
Jana Hájková, ředitelka školky