Dopravní omezení – přestavba křižovatky I/12 x II/101 x III/01214, Úvaly u Prahy

Vážení spoluobčané,

od pondělí 11.9.2023 začne dlouho plánovaná přestavba křižovatky I/12 (U Přeložky) x II/101 (Jirenská) x III/01214 (Pražská). Původní termín realizace, během letních prázdnin, se bohužel investorovi akce společnosti ŘSD nepodařilo vzhledem k průtahům při výběru zhotovitele dodržet.

Silnice I/12 bude průjezdná v obou směrech kyvadlově (jedním pruhem na semafor), odbočení směr Jirny a výjezd z komunikace II/101 bude uzavřen, zároveň bude uzavřen vjezd na komunikaci III/01214 Pražská (viz přiložený plánek).

Objízdná trasa od Jiren: přes silnici Klánovická, Na Spojce, Smetanova, Arnošta  z Pardubic, Dvořákova a Škvorecká na silnici I/12 a stejná trasa od Českého Brodu směr Jirny.

Předpokládaný termín dokončení je 30.11.2023.

Rádi bychom Vás tímto požádali o pochopení a ohleduplnost při průjezdu městem a předem děkujeme za minimalizování vjezdu do centra po dobu trvání přestavby. Zároveň prosíme rodiče dětí dojíždějících do Základní školy Úvaly, aby zejména v ranních hodinách, kdy je provoz nejsilnější, dbali zvýšené opatrnosti v okolí školy.

Děkujeme!

• Petr Ulom napsal:
    Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
    Dobrý den. Je objízdná trasa určena i pro nákladní vozidla a kamiony? Tato informace je také důležitá. Děkuji