Jak funguje Česká pošta v Úvalech?

Pobočka České pošty na Náměstí Svobody v Úvalech funguje v normálním režimu. Pokud se týká samotného doručování zásilek, upřesní režim vedení České pošty během zítřka.

• Nejhorší pobočka, kterou znám. Nechápu, proč mi ta neschopná pošta uloží balík do nejhorší pobočky v republice namísto té, pod kterou spadám. Ani lístky do schránky nehodí a navíc si změní otevírací dobu, takže zbytečná cesta x km tam a zpátky do de***ních úval.

• Dobrý den,.
    současně se zásilkou z Českého ráje, kterou mi máte přivézt dnes 4.5., bych měla obdržet od Vás i zásilku Balík Do ruky od odesílatele YVES ROCHER s.r.o. s podacím číslem DR0733220710C. O té jste mne nejdříve informovali, že ji dodáte 1.5. a pak jste poslali další oznámení, že z technických důvodů (asi státní svátek) dodáte v nejbližším příštím termínu. Proč mi nedodáte i tuto zásilku současně s tou z Českého ráje ? Proč nezvedáte telefon, který udáváte, je nemožné se k vám dovolat. Již jednou jsem s vámi v Úvalech měla ty nejhorší zkušenosti, když dárek k vánocům pro má vnoučata jste dodali po mnoha urgencích až někdy koncem února. Sice vaše služby pořád zdražujete, ale jsou úplně nedostatečné.
    A.Potměšilová

• Dobrý den paní Potměšilová,
      rozumím, že jste asi naštvaná na Českou poštu, ale Váš problém nevyřešíte tím, že jej budete psát na stránky města Úvaly k příspěvku ze 16. března 2020. Město Úvaly neprovozuje poštovní služby ani pobočku místní pošty. Musíte se tedy s Vaším problémem obrátit na místní poštu (telefon 954 225 082).

Petr Borecký, starosta