Nebazénová část koupaliště v Úvalech

Název projektu – investiční akce

Nebazénová část koupaliště v Úvalech

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)  RM dne 11.2.2020 usnesením č. R-85/2020
Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Celkové náklady za dodávku kontejnerů: 1.746.090,-Kč (2.112.769 Kč včetně DPH)
Termín realizace 05/2020
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Předmětem dokumentace je řešení kontejnerové nebazénové části areálu koupaliště v Úvalech. Jedná se o 6 kontejnerů a to pokladnu a  zázemí plavčíka a 4 kontejnery se sociálním zařízením pro muže a ženy včetně jedné kabiny pro invalidu.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Cílem bylo vybudování nebazénové části, tak aby mohl vzniknout funkční celek a mohl být využíván jako funkční koupaliště. Vznikne nově upravená provozně sociální část se sociálním zařízením. Nové nebazénové prostory provozně tvoří jeden celek s bázenovu a technologickou částí koupaliště a se stávajícími prvky areálu.
Rozpracovanost stavba dokončena
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …) foto 1