Nouzový režim praktických lékařů na Poliklinice Úvaly

V souvislosti s epidemií koronaviru Vás žádáme o zvýšenou pozornost při dodržování následujících pravidel.

• Ordinace jsou nyní otevřeny JEN pro akutní pacienty a JEN po telefonické konzultaci a objednání na konkrétní hodinu!
  • NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO ORDINACE!
  • Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu ordinace a kontaktujte svého praktického lékaře telefonicky. Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí. Můžeme Vám elektronicky vystavit recept nebo pracovní neschopnost bez vaší přítomnosti – ta je nutná v případě dalšího zhoršení zdravotního stavu.
  • Pokud k lékaři musíte, zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas.

Do odvolání jsou omezeny následující služby:

• veškeré prohlídky zdravých osob vč. očkování
    vstupní prohlídky, preventivní prohlídky, prohlídky do zaměstnání, posudková činnost – prohlídky na řidičský průkaz, zbrojní průkaz aj., zdravotní průkaz, lázně, pojistky, sportovní prohlídky, konzultace aj.
  • všechny plánované prohlídky diabetiků, hypertoniků, předoperační vyšetření, vyšetření pro účely invalidity apod.
    stav budeme konzultovat telefonicky a vybavíme pacienty elektronickými recepty, plánované operace doporučujeme nyní rozhodně odložit, pokud to dovolí zdrav. stav
  • veškeré plánované a preventivní odběry krve, odběry pouze pro akutní pacienty po domluvě s lékařem

Všechna opatření jsou v zájmu zachování zdraví našich pacientů. Prosíme, abyste je respektovali. Děkujeme za pochopení, toleranci a solidaritu.

Telefonické kontakty na hygienickou stanici (KHS Středočeského kraje, okres Praha-východ) pro pacienty z Úval a okolí:
234 118 254, 234 118 251, 234 118 224

Infolinka ke koronaviru pro Středočeský kraj:
771 137 070 Infolinka je v provozu 7 dní v týdnu od 7:00 do 19:00.

Jiří Mareš, Poliklinika Úvaly