Očkování proti Covidu v Úvalech

Chceme Úvaly co nejdříve proočkovat proti Covidu. Věřím, že ve spolupráci se Středočeským krajem a CZP Jirny se nám to podaří, jak nejrychleji to bude možné.

V tuto chvíli odhadujeme, že by se nám to mohlo podařit již v první polovině března.

Očkovat budeme občany nad 70 let věku, učitele ZŠ, MŠ, MDDM, policisty a hasiče, případně další občany Úval, jakmile nám to Ministerstvo zdravotnictví umožní.

Pokud se vše podaří, mohli bychom mít kolem poloviny března naočkováno přes 30% obyvatel našeho města a všechny obyvatele z ohrožených skupin.

Očkovací centrum bude zřízeno v úvalské Sokolovně, předpokládáme, že naočkujeme cca 200 občanů denně.

Celou akci organizujeme ve spolupráci s CZP Jirny.

Prosím šiřte, sdílejte, informujte své rodiče nebo známé, kteří jsou ve skupině osob, kterým je očkování umožněno. Registrujte jakmile to státní registrační systém dovolí a hlavně postupujte dle instrukcí v letáku!

Očkovat můžeme jen obyvatele Úval, kteří se zaregistrují přes centrální rezervační systém!!!

Registrace bude podle současných informací umožněna od 1.3.2021, první vlna očkování by tak mohla proběhnout již v týdnu od 8.3.2021.

Petr Borecký, starosta města