Omezení vlaků S7 od 3. dubna 2020

Na základě opatření Vlády ČR ke snížení rizika nákazy koronavirem COVID-19 dnes Krizový štáb Středočeského kraje rozhodl o přijetí mimořádného opatření pro snížení počtů spojů a posilových vozů na území Středočeského kraje. Opatření bude platit od 3. dubna 2020. Do tohoto termínu budou změny zapracovány ve všech informačních systémech.

Nově budou na příměstských radiálních tratích do/z Prahy ve směrech Český Brod, Řevnice, Lysá nad Labem – Milovice (odpolední posily), ve špičkách pracovních dnů zrušeny vložené posilové vlaky (15minutový interval je prodloužen na interval 30 minut). Na příměstských radiálních tratích do/z Prahy ve všech směrech bude omezen večerní provoz v zásadě na 60-ti minutový interval; rozjezdy z odpolední směny jsou nadále zachovány.