Online přihlašování na letní tábory od MDDM začíná již 29.4. od 18:00

Podmínky všech táborů se mohou lišit, berte to prosím na vědomí. Za stávající situace nejsme schopni garantovat počty dětí na táboře (upravíme dle aktuálního nařízení a rozhodne pořadí přihlášení). Upraven může být též program táborů. U dotačních táborů platí, že proběhnou v případě schválení žádosti o dotaci LETNÍ KEMPY z MŠMT.

Děkujeme, za váš zájem a akceptování nejednoduchých podmínek.
Na vaše děti se celý náš tým moc těší.

Přehled letních táborů 2021

Termíny táborů 2021

Volnočasové dotované letní příměstské tábory jsou pro účastníky zdarma. Děti mají zajištěné obědy, drobné svačiny + pitný režim.
Jejich hlavním smyslem je podpoření sociálních vazeb, které byly mezi vrstevníky dlouhodobě zpřetrhány. Většina programu bude probíhat venku s podpořením environmentální výuky při hraní her. Dalším plánovaným programem je návštěva muzea s přednáškou, který bude příjemným kulturním kontrastem k lesním pohybovým programům. Dále si klademe za cíl pozitivně děti motivovat do dalšího školního roku a pomoci jim překonat případné nesnáze, které pociťují jako psychickou nepohodu z návratu do školního prostředí.
U dotačních táborů platí, že proběhnou v případě schválení žádosti o dotaci LETNÍ KEMPY z MŠMT. Přihlášení účastníci musí navštěvovat ZŠ 2020/21.

Termíny táborů 2021 – dotace

Více informací najdete přímo na stránkách MDDM.