Oprava povrchu vozovky silnice ulice Škvorecká č. II/101 Úvaly – Škvorec“

Vážení občané,

od 22.7. do 28.7.2019 bude probíhat oprava povrchu komunikace č. II/101 od světelné křižovatky směrem na Škvorec v ul. Škvorecká. Tuto stavební akci zajišťuje Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje. Ulice Škvorecká bude v uvedené době zcela neprůjezdná. Omezený průjezd bude řešen pouze pro rezidenty. Řidiči, kteří v místě nemají bydliště či provozovnu budou muset využít objízdnou trasu (viz příloha).
V rámci této stavební akce, město Úvaly provede opravu chodníku v ul. Škvorecká v úseku od světelné křižovatky po ul. Chorvatská. Jelikož je nutná pokládka obrubníků, bude chodník od 9.7. do 11.7.2019 zcela uzavřen. V tomto termínu musí chodci využít náhradní trasu, která je vedena přes ulice Chorvatská, Slovinská, Srbská, Ruská, Bulharská, Kladská, Škvorecká (viz příloha). Rezidenti v místě pokládky obrub, budou mít umožněn pěší přístup ke svým nemovitostem. Z důvodu zemních prací v místech opravy chodníku, žádáme občany o schovívavost a opatrnost při vstupu na staveniště. Po pokládce obrub, bude neprodleně umístěn štěrk v místě chodníku (provizorní chodník do doby položení zámkové dlažby). Po skončení opravy povrchu silnice ul. Škvorecká „II/101 Úvaly – Škvorec“, bude zahájena pokládka zámkové dlažby, tzn. od 29.7.2019 do cca konce srpna 2019.
Po uvedenou dobu tzn. od 9.7.2019 do cca konce srpna 2019 nebude rezidentům umožněn vjezd vozidly do nemovitostí.
Víme, že se bude jednat o nepříjemné omezení, ale výsledkem bude opravená silnice, včetně chodníku a veřejného osvětlení.
Více informací získáte na webových stránkách města nebo na odboru investic a dopravy.

Kontaktní osoba (oprava povrchu silnice): Jan Tománek tel. 721039778

náhradní trasa pro chodce