Podpořte svým hlasováním rekonstrukci chodníku u zdravotního střediska!

🚑 Chcete nový chodník u zdravotního střediska? Jestli ano, můžete tomu velmi snadno pomoci!

🏥 Úvalský projekt vybudování bezbariérového přístupu ke zdravotnímu středisku totiž postoupil mezi projekty doporučené k realizaci dle participativního rozpočtu Středočeského kraje!

Nyní o projektech může hlasovat veřejnost a projekty, které získají nejvíce hlasů, dostanou od kraje dotaci na realizaci. Právě dnes proto začalo hlasování o nejlepší občanské iniciativy kraje.

Máte celkem 5 hlasů a našemu úvalskému projektu můžete dát 2 hlasy, další tři hlasy můžete v případě svého zájmu dát i dalším projektům, které vás zaujmou.

Pojďte nám tedy pomoci! 🙏🙏🙏

Hlasování najdete tady

Až budete hledat právě ten náš projekt, je potřeba zvolit oblast Brandýs nad Labem. “Bezbariérový přístup nejen pro Úvaly” už pak najdete velmi jednoduše 😉, ale myslíme, že situaci u zdravotního střediska znáte dobře.

Děkujeme!

Ing. Jana Svatošová
projektová manažerka

• Dobrý den,
    ve většině případů je tento chodník důležitý pro seniory a tělesně postižené. Kolik z nich se asi zabývá vyhledáváním takových hloupých anket? Prostě chodník opravte a hotovo.

• Dobrý den,
    nechápu tak hloupý nápad o hlasování na opravu chodníku u zdravotního střediska, když je znám jeho totálně špatný stav, nehledě k tomu, že tam denně projdou desítky lidí, oprava by snad měla být samozřejmostí.

• Bezpochyby máte ve své domácnosti bezedné zdroje peněz, takže si můžete dovolit opravovat případně pořizovat si, co Vás napadne a kdy Vás to napadne. Bohužel, město Úvaly v takové situaci není a tak pokud je možnost pouhým hlasováním získat peníze na chodník, budeme rádi, když se to povede. Vás nikdo hlasovat nenutí, je to jen na dobré vůli lidí.

Petr Borecký, starosta