Ukliďme naše Úvaly 2024 – poděkování

Jménem města Úvaly bychom rádi poděkovali všem zúčastněným občanům, kteří se v sobotu 6.4.2024 dobrovolně podíleli na úklidu různých částí města Úval a jeho okolí. Poděkování patří také panu Romanu Martinákovi z Hospody na dobrým místě, který daroval buřty a poskytl prostory pro opékání, které bylo odměnou za přínosný úklid. Díky samozřejmě patří všem, kteří i mimo tento den přiložili ruku k odpadkům a odpadu a podpořili tak dobrým skutkem radost k pobytu venku. Dále patří poděkování MAS Region Pošembeří, který poskytl v rámci této akce součinnost a pracovní materiál (rukavice, pytle, vesty).  Počasí nám přálo a účast byla hojná. Celá akce byla pořádána v rámci projektu „Ukliďme Česko“, který probíhá na území celé České republiky.