Úvalské chodníky a ulice bez chemie?

Můžete tomu pomoci i vy sami!

Nemalá část z vás, obyvatel Úval, si přeje, aby město buď výrazně omezilo nebo úplně skončilo s používáním chemie při likvidaci plevele v ulicích a na chodnících města. A zastupitelstvo tomu vyšlo vstříc a rozhodlo, že od konce sezóny 2022 přestaneme chemii používat.

Ale stát se tak ve vaší ulici nebo chodníku může i dříve, když nám pomůžete. Zprovoznili jsme pro vás interaktivní mapu, kde můžete sami zakreslit svoji ulici, kde chemii nechcete používat a kde si péči o její vzhled a ekologicky šetrnou likvidaci plevele chcete vzít pod svoji patronaci.

Nejde o žádnou vaši povinnost ani na vás nechceme přehazovat povinnosti města nebo jeho Technických služeb. Jde o náš společný příspěvek pro hezkou tvář města, kterou můžeme takto udržovat i bez použití chemikálií.

Přidáte se?