Úvaly budou mít svoji mobilní aplikaci

Stále více a více lidí přistupuje k internetu přes mobily nebo tablety. Tento trend je zřejmý a tak jsme se mu v Úvalech rozhodli vyjít vstříc.

Připravujeme pro vás zcela novou mobilní aplikaci města. Najdete v ní aktuality, informace z dopravy, důležité kontakty a SOS čísla a aplikace vás sama upozorní na důležité zprávy nebo varování. Volbu zpráv si samozřejmě budete moci upravit. Aplikace obsahuje i anketní modul nebo modul pro hlášení závad a problémů ve městě.

V současné době máme k dispozici beta verzi, do ostrého provozu bychom chtěli apku nasadit od 1.1.2020 spolu se zcela novým webem.

Budeme rádi, pokud si aplikaci stáhnete, otestujete a dáte nám zpětnou vazbu, co vám funguje, nefunguje, jak se vám líbí/ nelíbí, jaké informace vám případně chybí a jaké funkcionality byste do budoucna uvítali.

V tuto chvíli aplikace funguje pouze pro android, verzi pro IOS připravujeme. Přiložený QR kód vás nasměruje přímo do Google Play.