Úvaly mají svůj participativní rozpočet

Vážení občané,

Zastupitelstvo města Úvaly na svém prosincovém jednání schválilo zásady participativního rozpočtu pro rok 2023. Z rozpočtu města tak bylo vyčleněno 600 000 Kč, o jejichž použití budete rozhodovat právě VY.

Projekty bude možno podávat od 15.2.2023 do 15.3.2023.

Těšíme se na Vaše návrhy.

Vedení města

• Věra Macháčková napsal:
    Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
    Dobrý den, Mám požadavek a nejen za sebe, ale i za další seniory Úval, kteří by rádi uvítali Taxi senior, který by i zajížděl k lékaři do Jiren a Klánovic. Dále jestli by se mohli dát lavičky od nádraží směr pošta ( nám.Svobody. Na trase je MDD, DPS a DS, aby senioři nemuseli posedávát po zíťkách.
  • Věra Macháčková napsal:
    Podle jakých bodů či námětů se mají návrhy podávat.