POZOR ZMĚNA TERMÍNU – 2. zasedání Zastupitelstva města Úvaly v roce 2021

Podkladové materiály na zasedání zastupitelstva zde ke stažení

Program jednání  zde ke stažení

Místo konání: sál Riegerova 65, Úvaly

Čas: 29.4.2021, 18:00

Zápis včetně příloh  zde ke stažení

Soubor usnesení včetně jmenovitého hlasování zde ke stažení

• Mohli by se dnes před zasedáním aspoň někteří zastupitelé projít některou z rozbahněných ulic, třeba Štefánikovou nebo Kollárovou? Současné počasí velmi nahrává pochopení problému, se kterým se někteří obyvatelé potýkají pravidelně a hlavně dlouhodobě.
    Aby věnovali náležitou pozornost bodu 15 zasedání – Aktualizace zásobníku projektů, a v něm nastavenou prioritu jednotlivým akcím.
    Děkuji.

• Dobrý den pane Tichý,

zastupitelé stav úvalských ulic dobře znají. A vědí, že takto úvalské ulice vypadaly prakticky ve velké části města ještě před 5 lety … Nelze vše řešit hned. Zvláště v době, kdy se propadá ekonomika, stát dorazil obecní rozpočty daňovým balíčkem a úvalští občané dali před pár lety před ulicemi v referendu přednost koupališti.

Nicméně, i za těchto okolností stav úvalských ulic postupně zlepšujeme a jednou se dočká i Štefánikova a Kollárova.

S pozdravem

• Dobrý den, bude možné sledovat zastupitelstvo on-line? Ráda bych se zúčastnila, ale v této situaci mi to nepřijde vhodné zvyšovat množství lidí. Děkuji Vám Ilona Macková