Projekt Primavera – výstavba 62 rodinných domů – Ke Škvorecké oboře – Radlická čtvrť

Projekt Primavera je projektem výstavby 62 rodinných domů v lokalitě Radlická čtvrť v jižní části města.

Název projektu – developerského záměru

Vilová čtvrť Primavera

Investor

JARO REAL s.r.o.

Kdy a jak schválen

Parcelace schválena zastupitelstvem Města Úvaly v červenci 2014; v současné době je dokončována výstavba komunikací a inženýrských sítí.

Předpokládaný termín dokončení

2017 – 2019

Stručný popis

Jedná se o výstavbu obytné lokality určené pro zástavbu rodinnými domy městského a příměstského typu jak individuálními, tak firemními stavebníky v pěší vzdálenosti od vlakového nádraží i přírodního parku Škvorecká obora

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

Území na jihovýchodě Úval při východní hraně Radlické čtvrti je územním plánem schváleno pro výstavbu rodinných domů. Vhodně vyplňuje proluku mezi stávající zástavbou, spojuje Radlickou čtvrť se zbytkem města. Území je velmi dobře dopravně dostupné; velkou výhodou je i pěší vzdálenost na vlakové nádraží, ze kterého se během 26 minut dostanete do centra Prahy. Lokalita svým umístěním nabízí mnoho možností k relaxaci a odpočinku – v pěší vzdálenosti se nacházejí úvalské rybníky a přírodní park Škvorecká obora-Králičina, příznivci cyklistiky určitě uvítají mnoho stezek v Klánovickém lese.

Typ zástavby: rodinné domy městského a příměstského typu na celkem 62 zasíťovaných stavebních pozemcích přístupných po obytných komunikacích, které budou po kolaudaci spolu s inženýrskými sítěmi a plochami veřejné zeleně předány městu Úvaly. Velkou výhodou je komfortní velikost jednotlivých stavebních parcel mezi 800 – 1200m2, které tak zaručují dostatečnou míru soukromí.

Rozpracovanost

Dne 6. 5. 2015 podepsána Plánovací smlouva. V současné době jsou před dokončením inženýrské sítě a komunikace

Další dokumenty – fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

www.jaroreal.cz