Doplnění jednostranného chodníku v ulici Dobročovická – západ, Úvaly

Název projektu – investiční akce Doplnění jednostranného chodníku v ulici Dobročovická – západ, Úvaly
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Projekt je ve fázi zpracování projektové dokumentace

Radou města dne 19.10.2021 usnesením č.R-435/2021

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 3 900 000,- Kč včetně DPH
Předpokládaný termín realizace
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Doplnění jednostranného chodníku v ulici Dobročovická – západ, Úvaly
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětem návrhu záměru je chodník na jižní straně podél komunikace v ulici Dobročovická v Úvalech od ulice Jeronýmova po ulici Táboritská. Chodník bude šíře 1,5 m. Část stávajícího chodníku u oplocení před ul. Táboritskou bude rekonstruována. Pro realizaci chodníku bude třeba na jeho jižní straně realizovat opěrnou zídku – palisádu v délce cca 120 m.  Účelem návrhu záměru je komfort dopravy a zvýšení bezpečnosti chodců i provozu.
Rozpracovanost

Zpracování PD