Informace o poplatcích za svoz odpadu a ze psů

Poplatek za svoz komunálního odpadu a poplatku ze psů nemusíte platit jen přes klasickou složenku

Složenky dokonce nemusíte dostávat fyzicky do schránky. Stačí se domluvit na správním odboru s paní Kamilou Budilovou (kamila.budilova@mestouvaly.cz, telefon 281 091 541) a po ověření vaší identity můžete dostávat složenky a předpisy plateb elektronicky.

Díky složence s QR kódem není nutné přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit platbu. Stačí vyfotit QR kód ze složenky chytrým telefonem. Bankovní aplikace vaší banky v telefonu pak platební příkaz vyplní automaticky.

Stejně tak se můžete zaregistrovat na úvalský Portál občana a do budoucna budete moci veškeré platby i komunikaci s městským úřadem řešit čistě elektronicky.

Upozorňujeme, že splatnost složenek je prodloužena do 30.5.2020

• Dobrý den chtěl bych se zeptat na platbu za svoz komunálního odpadu? Na náměstí už moje sestra složenku obdržela a já nikoliv? Moje adresa je Vrána Jiří Mánesova 1324 p.s.č. 25082