Informace o změnách v autobusové dopravě od 1. 9.2022

Informace o změnách v autobusové dopravě od 1. září
Od 1. září dojde k velkým změnám v autobusové dopravě na Úvalsku a Říčansku, které se dotknou i našeho města. A jsou to změny pozitivní. Vznikne nová autobusová linka 686, která přímo propojí Úvaly a Říčany, linka 423 bude jako ranní a popolední školní bus protažena do Jiren, linka 391 získá garantovaný přestup na tuto protaženou linku.
Níže přinášíme jízdní řády nové linky 686. Jak dlouho ta linka vydrží či jak četné budou její spoje, o tom rozhodne zájem cestujících.
Více podrobných informací získáte na: https://pid.cz/optimalizace-ricansko-1-9-2022/

Jizdní řády ke stažení zde

• Macháčková Věra napsal:
    Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
    Dobrý den, na stránkách města Úvaly uvádíte aktualizaci změny městských autobusů, které bude platit od 1.9.2022 a uvádíte odkaz na stránky PID kde si lidé mají přečíst více, ale kde to není aktualizováno. Tak že je vše zastaralé a nic zde nenajdete… hlavně přidané autobusy jako je linka č.686