Architektonická soutěž na novou městskou knihovnu v Úvalech zná své vítěze

01.07.2016

Porota na svém zasedání ve dnech 27. – 28.6. udělila 1. cenu návrhu č. 17 zpracovaného ateliérem A.LT Architekti. Druhou cenu se porota rozhodla neudělit a naopak udělila dvě 3. ceny, a to návrhu č. 20 (autoři Ing. arch. Filip Havliš, Ing. arch. David Zámečník (atelier NEW HOW), spolupráce Ing. arch. Ondřej Novosad, Martin Janoušek, Jan Havlíček) a návrhu č. 2 (CUBOID ARCHITEKTI, s.r.o.). Zvláštní odměnu ve výši 60 000 Kč rozhodla porota udělit návrhu č. 13 (Akad. arch. Jiří Deýl, Ing. arch. Martin Štrouf, Ing. arch. Ondřej Zdvomka, spolupráce Ing. arch. Kristýna Vítů, Vojtěch Jelínek, Ing. arch. Petr Uhlíř).

Děkujeme Společnosti Petra Parléře, všem porotcům a účastníkům soutěže za jejich účast a spolupráci.