Rekonstrukce křižovatky I/12 x II/101 x Pražská

Rádi bychom Vás požádali o trpělivost v souvislosti s právě probíhající rekonstrukcí křižovatky na Úvaláku. Na přiloženém snímku přikládáme stav, který bude v tomto místě po jejím skončení. Připravujeme také úpravu dopravního značení a podněty pro úpravu časování semaforu, který řídí dopravu kyvadlově na I/12. Vím, že je to pro všechny hodně náročné, ale teď je třeba vyčkat pár dní, než projde realizované řešení dopravy v tomto místě zkušebním provozem a budeme moc zažádat o jeho úpravy, které již máme připraveny a které budou případně ještě na základě stavu dopravy ve městě do konce tohoto týdne upraveny. Prosím všechny o ohleduplnost a trpělivost při průjezdu městem a zejména o respektování dopravního značení.

Děkuji, Markéta Rydvalová