Rekonstrukce objektu hotelu Budka pro účely MDDM Úvaly

Název projektu – investiční akce Rekonstrukce objektu hotelu Budka pro účely MDDM Úvaly
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení zastupitelstva o zakoupení hotelu Budka – MZ 1459/2021
Usnesení zastupitelstva o zahrnutí rekonstrukce objektu do zásobníku projektů města Úvaly – MZ 1534/2022
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 20 000 000 Kč – kupní cena objektu
65 000 000 Kč – odhadované náklady na rekonstrukci
Předpokládaný termín realizace 2025-2026
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Předmětem projektu bylo odkoupení a rekonstrukce hotelu Budka pro účely využití MDDM Úvaly. Cílem je jednak zachránit architektonicky hodnotnou budou pro městský parter a dále pak získat nové prostory pro Městský dům dětí a mládeže včetně společenského sálu tak, aby MDDM Úvaly i do budoucna byl schopen poskytovat další vzdělávací a výchovné služby pro nejmladší generaci obyvatel Úval.

Cílem rekonstrukce je rovněž v maximální možné míře vrátit objektu jeho původní architektonický výraz, ale zároveň jej vybavit technologicky na úrovni 21. století.

Rozpracovanost Je zpracována architektonická studie stavebního záměru.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Architektonická studie zde ke stažení.