Revitalizace světelné křižovatky a prostoru před zdravotním střediskem

Rok už sice končí, vánoce jsou za dveřmi, ale zahradníci, jejichž řady značně oslabil covid a s ním spojené karantény, ve své práci ještě neskončili.
Díky jejich úsilí, práci zahradního architekta města pana Lukáše Štefla a kolegyň z odboru životního prostředí byly provedeny zahradní úpravy světelné křižovatky u Penny a u zdravotního střediska.
Světelná křižovatka u Penny tedy na jaře rozkvete tulipány a dalšími cibulovinami, v parčíku bude kvést květinová louka a u zdravotního střediska porostou léčivky a vonné rostliny.
Věříme, že vám všem udělají další revitalizované prostory města radost.
  • zejména mě těší květinová louka a bylo by úžasné, kdyby alespoň kousek travnaté plochy u plotu na pozemku DPS mezi DS byl také nesekaný a květinový, letošní léto to chvilku bylo a létali tam motýlci a hmyz, kvetlo tam plno lučního kvítí