Rozšíření markýzy vstupu – přístřešek školní jídelny ZŠ Úvaly

Název projektu – investiční akce „Rozšíření markýzy vstupu – přístřešek školní jídelny ZŠ Úvaly“
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Rada města dne 22.6.2023 usnesením č. R-271/2023
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 2.463.608,- Kč včetně DPH
Předpokládaný termín realizace Ukončeno 8/2023
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis „Rozšíření markýzy vstupu – přístřešek školní jídelny ZŠ Úvaly“
Podrobný popis stavební akce Předmětem stavby bylo rozšíření markýzy vstupu u školní jídelny ZŠ Úvaly.  Přístřešek plně zastřešuje stávající dřevěnou terasu školní jídelny, kde byl vytvořen chráněný prostor. Objekt byl navržen, jako otevřený přístřešek, zastřešený plnými, čirými polykarbonátovými deskami. Materiálové i tvarové řešení přístřešku u školní jídelny je záměrně kontrastován ke stávající dřevěné stavbě školní jídelny. V rámci této akce byla také opravena dřevěná terasa a schody.
Rozpracovanost

Stavební práce ukončeny