Úvaly pomohou svým seniorům s registrací na očkování proti Covidu

15. ledna se spouští celostátní rezervační systém na očkování proti Covidu. Do 1. února se mohou registrovat pouze naši spoluobčané starší 80 let, od 1. února pak všichni.

Systém však podle nás úplně nebere v úvahu, že pro naše nejstarší spoluobčany není internet nebo call centrum vždy jednoduchý pro vyřízení, návštěva praktického lékaře zase riziková.

Rozhodli jsme se proto pomoci.

Registraci jim zařídí naše kolegyně z městského úřadu!

V příštích dnech proto všichni úvalští občané starší 80 let obdrží do svých schránek městský leták s nabídkou pomoci a tutéž nabídku učiní našim babičkám a dědečkům kolegyně z Pečovatelské služby.

Prosíme i vás všechny, pokud víte o někom ve vašem okolí, pro koho je registrace na očkování proti Covidu problém, nabídněte pomoc nebo jim alespoň řekněte o nabídce města.

Petr Borecký, starosta města