Vládní proticovidový PES vstupuje od 27.12.2020 do 5. stupně. Přinášíme přehled opatření.

• Tak Vám teda pěkně děkujeme. Nejen, že jsme se nemohli sejít jako rodina, protože 3 našim členům nebyl umožněn návrat do ČR z VB, ale teď budu muset vysvětlit dětem, že si nemůžeme udělat ani silvestrovský ohňostroj. Pan ministr Blatný při nástupu do funkce sliboval, jak bude veškerá opatření přijímat na základě dat. Já když se na ta data podívám a použiji “selský” rozum, tak rozhodnutí posledních dní jsou naprostým opakem toho co pan ministr sliboval. Takže jménem všech rodin, kterým jste ZNIČILI nejen Vánoce, ale vůbec příležitost se sejít a samozřejmě za všechny děti, které se celý rok těší na Silvestr. Odvádíte VÝBORNOU práci, jen v ní pokračujte, ale nedivte se tomu co příjde, lidem už dochází trpělivost.

• S Vaším názorem se shoduji, ale celý PES je dílo Ministerstva zdravotnictví ČR, nikoli města Úvaly.
      S pozdravem, Petr Borecký, starosta