Výstavba polyfunkčního Domu na náměstí Svobody v Úvalech

Společnost Fisolta plus s.r.o. plánuje na místě stávajícího objektu (je zde umístěno fitcentrum a pošta) a parkoviště postavit polyfunkční dům s komerčními prostory, byty a podzemním parkovištěm.

Název projektu – developerského záměru

Polyfunkční dům na Náměstí Svobody

Investor

Fisolta plus s.r.o.

Kdy a jak schválen

Území je schváleno k zástavbě dle platného územního plánu od roku 2004 coby všeobecně smíšené území

Projekt v tuto chvíli prochází veřejnou diskusí

Předpokládaný termín dokončení

2020 – 2021

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

Podrobnější informace budou k dispozici v okamžiku dalšího postupu projekčních prací

Rozpracovanost

Projekt je ve fázi studie

Další dokumenty – fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

Představení projektu je ke stažení zde.

Videozáznam z prezentace projektu dne 6.11.2017 je ke shlédnutí zde.

Videozáznam z II. veřejné diskuse k projektu ze dne 5.3.2018 je ke shlédnutí zde.