Řešení parkování v okolí nádraží v Úvalech

Regulace parkování v okolí nádraží v Úvalech.
Vzhledem k neutěšené situaci ohledně parkování v okolí nádraží je navrženo regulované parkování pomocí zón v okolí nádraží s možností zakoupení parkovací karty: pro rezidenty v ulicích v režimu stejném jako v ul. Husově, pro ostatní občany města Úvaly za poplatek 1 000,-Kč/rok, jeden vůz na domácnost (plátce odpadů), vázáno na registrační značku vozidla. Doba povoleného stání na kotouč je uvažována na 5 hodin.
Název projektu – investiční akce Řešení parkování v okolí  nádraží v Úvalech
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Porada vedení
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města
Předpokládaný termín
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Regulace parkování v okolí nádraží v Úvalech.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Vzhledem k neutěšené situaci ohledně parkování v okolí nádraží je navrženo regulované parkování pomocí zón v okolí nádraží s možností zakoupení parkovací karty: pro rezidenty v ulicích v režimu stejném jako v ul. Husově, pro ostatní občany města Úvaly za poplatek 1 000,-Kč/rok, jeden vůz na domácnost (plátce odpadů), vázáno na registrační značku vozidla. Doba povoleného stání na kotouč je uvažována na 5 hodin.
Rozpracovanost

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server plánek